Dětské prázdninové lezenice 2020

Vydáno

Lezecký tým V16 Vám nabízí pro Vaše děti dvě prázdninové lezecké příměstské aktivity.

Letní lezecký příměstský tábor ve V16
jedná se o příměstský lezecký tábor zaměřený na rozvoj pohybových schopností a dovedností. Děti čeká lezení, základní gymnastika, pohybové hry a další zajímavé aktivity. Pro děti jsme připravili pestrý program a pohybové aktivity bude střídat nácvik dovednostních věcí týkající se lezení na laně, jištění a další věci týkající se bezpečnosti při lezení.

Termín:
13.7. – 17.7.2020
10.8. – 14.8.2020

Cena tábora je 3100 Kč.
Více informací na příměstský tábor

Příměstský tábor
Lezecké soustředění ve V16
pro talentované děti, které by rádi zkusily nové věci. Děti čeká specifická forma lezení, trénink techniky, základní gymnastika, pohybové hry a další zajímavé lezecké aktivity. Pro děti jsme připravili pestrý lezecký program, prvky jógy, základy tréninku, bouldering v přírodě, dovednosti týkající se jištění a bezpečnosti při lezení.

Termín:
24.8. – 28.8.2020

Cena soustředění je 4100 Kč.
Více informací na lezecké soustředění

Otevření lezeckého centra

Vydáno

zavreno

Naše Lezecké centrum bylo 7 týdnů uzavřeno. Přiblížila se doba jeho otevření. 27.dubna 2020 otevíráme. Přecházíme na klasickou otvíračku PO-NE (od 10 do 22 hodin). Zpřístupnění LC se týká všech pohybových aktivit (lezení pro veřejnost, lezení s instruktory, dětské kroužky).

Jak můžete hádat, opatření přijatá k řešení koronové krize také velmi tvrdě zasáhla provozovatele horolezeckých stěn a pro mnoho z nás představují velkou ekonomickou výzvu. Naše příjmy byly nulové, a přesto musely být zaplaceny průběžné náklady. Celý rozsah a ekonomické důsledky budou pravděpodobně předvídatelné až v budoucnu. Právě proto se těšíme na vaši trvalou loajalitu k nám, na skutečnost, že k nám budeme i nadále přicházet ve velkém počtu, a tím podporovat naši stěnu. Děkujeme vám.

V souvislosti s COVID-19 jsme zavedli zvýšená hygienická opatření tak, abychom ochránili vaše zdraví. Více informací zde

Uzavření lezeckého centra

Vydáno

zavreno

Vzhledem k událostem týkající se koronavirusu – COVID-19, respektujeme nařízení vlády v ČR a od zítřka tj. 13.3.2020 uzavíráme Lezecké centrum V16 do odvolání nouzového stavu. Situaci budeme i nadále sledovat a reagovat na zlepšenou situaci. Uzavření stěny se týká všech pohybových aktivit (lezení pro veřejnost, lezení s instruktory, dětské kroužky).

Druhý rok fungování V16cky

Vydáno

V úterý 8.10. od 18:00 pořádáme při příležitosti druhého roku fungování V16cky boulder session.