Instruktoři

Mgr. Martin Navrátil

Hlavní tvůrce a garant lezeckých programů ve V16

Moje motto: "Lezení není sport, lezení je životní styl. Neptej se co ti lezení může dát, ale co můžeš pro lezení udělat."

Cíle:
Představit široké veřejnosti moderní pohybovou formu – bouldering. Přilákat děti do lezeckých kroužků k pravidelné sportovní aktivitě.

Foto profil

O mě
Jsem vystudovaný učitel tělocviku a lezením se zabývám bezmála čtvrt století. Za tu dobu jsem vyzkoušel nemálo tréninkových postupů a metod, objevoval chyby a snažil se z nich poučit. Stále se snažím výkonnostně lézt a trénovat. Pro lezecké centrum jsem připravil kurzy pro děti a dospělé, které obsahově vycházejí z mých zkušeností s lezením na skalách, obecných zásad pojetí pohybového rozvoje dětí a dospělých a aplikace moderních tréninkových trendů.

Jitka Patrasová

Hlavní instruktorka dětských kroužků

O mě
Pracuji v lékárně jako farmaceutický asistent. Ke sportovnímu lezení jsem se dostala ve svých 18 letech, měla jsem tu čest lézt s plzeňskými matadory, kteří mne ukázali ty nejkrásnější skalní lezecké oblasti jak v Čechách tak i v zahraničí. Lezení mne natolik oslovilo, že lezu s malou přestávkou-mateřská dovolená, stále.

Foto profil

Aktivity s dětma:
K nápadu vést kroužek lezení pro děti mne přivedly mé vlastní děti a tak od roku 2012 vedeme s Martinem kroužek dětí, které lezení baví, chtějí se zlepšovat a své nasbírané zkušenosti mohou zúročit na závodech a i na skalách. Kromě lezení se již třetím rokem aktivně věnuji běhu, účastním se místních závodů převážně v terénu, čímž se snažím stále pracovat na své fyzické kondici, která je při lezení velmi důležitá.

Michal Kalvas

Vrchní stavěč V16, provozní baru a recepce, lektor kondičního lezení

O mě
text

Foto profil

Aktivity s dětma:
text

Marek Rottenborn

O mně:
Lezu od roku 1998 dosud, maximální výkonnost 10 UIAA, Na kontě mám více než 30 cest v obtížnosti 9+/10-,  Jsem držitelem licence Stavěč ČHS a mám zkušenosti se stavěním závodů ČP v boulderingu, V minulosti aktivní účast v seriálu závodů ČP v boulderingu, Aktivní konzultant ve sportovním tréninku mládeže na úrovni ČP.

 

Motto:

Řetěz je tak silný, jak je silný jeho nejslabší článek....

Lída

Lída

Pohyb a sport mě provázejí celý život. Přes judo, kterému jsem se věnovala téměř 13 let, jsem se dostala ke sportovnímu lezení, modernímu tanci a v posledních letech můj pohyb a mysl provází i jóga ve všech možných podobách.

Díky jógové praxi se mé tělo stává pevnější a pružnější, což se projevilo i zlepšením mých lezeckých výkonů. Jóga mě navíc naučila „vypnout“, relaxovat, koncentrovat se sama na sebe a na to co právě dělám. Soustředěná mysl mi přijde velmi důležitá jak v lezení, tak v dnešní hektické době, neboť nás nenechá plýtvat sílou a energií na zbytečnosti.

Foto profil

Přijďte si se mnou unavit tělo, zrelaxovat mysl a nabít se energií do dalších dní. Těším se na Vás :o)