Dětské lezecké kroužky 2018

Vydáno

Chceš se naučit něco nového a skvěle se u toho pobavit? Tak se přidej k nám na kurz V16. Od února dětské kurzy.
pro každého ve věku 5 – 14 let.
pro úplné začátečníky i pokročilé lezce.
pro děti, které se chtějí naučit něco nového a poznat nové kamarády.

Možnost přihlásit se a více informací na kurzy@v16.cz nebo na tel. 603 939 388

Charakteristika:
Lezecký program je určen pro děti ve věku 5–14 let, které jsou začátečníci nebo lezou a rádi by zdokonalovali svoje lezecké dovednosti. Hravou formou učíme děti základní lezecké techniky. Lezení ve vertikále je pro děti přitažlivá forma pohybu. Postupným rozvojem lezeckých technik hodláme dětem představit lezeckou disciplínu – boudering (lezení krátkych označených cest).
Cíl:
Program počítá s postupným systematickým rozvojem nejen lezecké techniky, ale i s rozvojem koordinačních a balačních schopností. V neposlední řadě budou v programu zařazeny kompenzační a zdravotně prospívající cvičení vycházející z jógy.

Den otevřených dveří pro ZČU

Vydáno

27. ledna a 10. února 2018 proběhne v lezeckém centru V16 den otevřených dveří pro Západočeskou Univerzitu. Každou celou hodinu v době od 10 do 15 h (podle zájmu možné až 6x) instruktoři centra zájemcům z řad zaměstnanců ZČU, přibližně v půl hodinovém programu, centrum představí, vysvětlí zásady pohybu na boulderingové stěně a seznámí je se základy lezení. Toto bude probíhat na tzv. traverzovací stěně. Následně se skupina přesune na hlavní stěnu, kde instruktoři doporučí vhodné bouldery a zaměstnanci pak budou pokračovat samostatně. Bude možné s dětmi, úvodní program by probíhal pro celou rodinu nebo se objednat jako celý kolektiv z pracoviště ZČU (volnější forma teambuildingu).

Boty a magnézium budou k zapůjčení, celý program bude pro zaměstnance ZČU a jejich rodinné příslušníky zdarma.

Více informací a příhlašovací formulář